محیطی عالی + مربی های حرفه ای با مدارک بین المللی + کافی شاپ اختصاصی + پرسنل دل سوز + ورزش پر نشاط
در باشگاه ورزشی سالک به وضوح می توان تجربه بیش از ۱۰ سال سابقه مربی گری و دوره های بین المللی که موسس باشگاه از آن، جهت آماده سازی فضای باشگاه بهره برده را دید. تهویه هوا، فضای ورزش، نوع استیج، کیفیت عالی موسیقی مورد نیاز برای ورزش، دقت در انتخاب مربی ها و مسئولین روابط عمومی، فضای مناسب برای تغذیه و… همه به نحوی آماده شده اند که ورزش کاران از ورزش خود لذت برده، پرنشاط بمانند و به نتایج دلخواه برسند.

مدیریت داخلی باشگاه ورزشی سالک، با همکاری پرسنل دل سوز و منتخب، توانسته به خوبی فضایی صمیمی و مشتری مدار را در اختیار ورزشکاران قرار دهد، به طوری که با داشتن فضایی شاد و دوستانه، تمامی ورزشکاران راضی هستند و می توانند همواره پر نشاط ورزش کنند.

ورزشکاران در باشگاه ورزشی سالک، همواره از همراهی تیم مربی گری بهره مند می باشند. سر مربی و مربی های باشگاه همه حرفه ای و دارای مدارک بین المللی هستند تا بتوانند با نظارت دائمی، سلامت ورزشکاران را در مدت ورزش تضمین کرده و ورزشکاران را در راه رسیدن به نتایج دلخواهشان راهنمایی کنند.

همچنین در فضای داخلی باشگاه، کافی شاپ مستقلی برای بانوان وجود دارد؛ تا موقع استراحت بتوانند در فضایی آرام و زیبا تغذیه کرده و به آرامش مورد نیازشان برسند.

مسئولین روابط عمومی حاضر در باشگاه، راهنمای مناسبی برای ارائه خدمات باشگاه به ورزشکاران می باشند. همواره می توانید به آن ها اعتماد کنید و در کنار مدیر داخلی، مربی ها و دیگر پرسنل در فضایی دلپذیر به سلامت جسمی و روحیتان بپردازید.

باشگاه ورزشی سالک، در فروردین ۱۳۹۴ توسط مهدی سالک با تاکید بر استاندارد های مورد نیاز ورزش های هوازی به مساحت کل ۲۰۰۰ متر و در ۲ فاز تاسیس گردید.

دسته بندی ورزش ها:

 1. ایروبیک پیشرفته:
  1. فیتنس: برنامه ورزشی با حرکات ریتمیک؛ جهت بالا بردن روحیه، زیبایی بدن و سلامت.
  2. کیدز: ایروبیک پیشرفته مخصوص کودکان ۴ تا ۱۲ سال؛ ورزش همراه با بازی های ریتمیک.
  3. گلد: ایروبیک پیشرفته مخصوص افراد بالای ۵۰ سال و افرادی که زیر نظر پزشک هستند.
  4. تونینگ: ایروبیک پیشرفته همراه با دمبل؛ جهت فرم دهی بهتر عضلات.
 2. پیلاتس:
  تمرکز روی انعطاف و قدرت تمامی اندام بدن همراه با بالا بردن آگاهی ذهنی.
 3. تای چی:
  هارمونی سه گنجینه ارزشمند: آرامش ذهن، رهایی و تقویت جسم، تنظیم نفس
 4. ژیمناستیک ریتمیک:
 5. ژیمناستیک ریتمیک یکی از زیباترین ورزشها و ترکیب کاملی از علوم ورزشی و زیبایی شناسی است. این ورزش، ترکیبی از تحرک و انعطاف پذیری ژیمناستیک، دانش تکنیکی باله، ریتم و برانگیختگی رقص مدرن می باشد که حرکات موزون، گویا، مختصر و با متانت، این رشته را شگفت انگیز می کند.

با ما پرنشاط زندگی کنید. منتظرتان هستیم.

” خنده رو لب… سرحال…
سالها بود که رویای ساختن و حرکت کردن در مسیری یکپارچه و روشن را داشتم. مسیری که پویایی و تحرک را برای همه به ارمغان آورد. ورزش روح زندگی ام شد و هر گزینه ای در آن را آزمایش کردم تا سرانجام جرقّه ای در زندگی ام مرا به سمت این مسیر هدایت کرد و رویا به حقیقت تبدیل شد و به این درک رسیدم که این تنها رویای من نبود، بلکه رویای تمام کسانی است که به پویایی، تغییر و تفکر، شادی و تعلّق گروهی پایبندند.
بنابراین آموزش دیدم و آموزش دادم و این فرآیند تکرار و تکرار شد. فرآیندی با اهمیت و واقعی در مسیر تعمّق و رجوع به خویشتن که مسئولیت پذیری، تعهّد، عشق و آگاهی را به دنبال دارد و موجب احساس آرامش است. امروز با یاری خدایی که همه زندگی من است، توانستم مکانی برای جذب و نشر این شادی مهیّا کنم. در این راه سختی های زیادی را متحمّل شدم. ولی چون از آنجایی گذشتم، که باید می گذشتم، از مشکلات گریبان گیرم، شکایتی ندارم. راهی است که خود در پیش گرفته ام و این هم بخشی از این مسیر است. واین برایم مهم است که ( شما عضو این جامعه هستید و در مسیر تغییر و من همچنان مشتاق آموختن به شما ) و اینکه من کیستم؟ من نیز یک مربی زومبای مُجاز هستم و از افتخارات من است که عضو کوچکی از جمع بی نظیر و بزرگ شما باشم. آرزو می کنم همیشه خندان و سلامت باشید. ”

مهدی سالک: موسس و رییس هیات مدیره باشگاه