«سال استایل» یک رشته ورزشی با ریتم و موسیقی های بومی ایرانی است. در این رشته حرکت های ورزشی رشته های مختلف و فیتنس رشته های رزمی همراه با وزنه های(دمبل های) سبک با ریتم موسیقی های قومی محلی ایرانی ترکیب شده است. این رشته در دسته بندی رشته های هوازی قرار می گیرد که علاوه بر کالری سوزی بالا می تواند به فرم دهی عضلات نیز کمک کند.

رشته «سال­استایل» که از سال ۱۳۹۰ فقط در باشگاه ورزشی سالک و توسط مهدی سالک تدریس می شود، تفاوتش با فیتنس­های دیگر به دلیل تمرکز روی شکم و پهلو به واسطه ضرب سینه­ها و کرانچ­هایی که روی شکم انجام می­شود، همراه با ضرب موسیقی می­باشد.

در این رشته تمام تمرکز بر روی شکم و پهلوست. بالای شکم، شکم میانی و زیر شکم به واسطه ریتم و موسیقی و ضربه­هایی که زده می­شود درگیر است، در نتیجه حجم معده کمتر و کمتر می­شود. اگر به مدت یکماه روزی ۱۵ دقیقه این تمرین­ها انجام شود، اشتهای غذا خوردن کم می­شود و کم­کم تغذیه درست جایگزین می­شود(به جای سه وعده غذا، شش یا هفت وعده غذا دارند ولی با حجم کم). با حرکات علمی می­توان به راحتی وزن کم کنید و یا اگر کمبود وزن دارید به وزن ایده­آل برسید. «سال­استایل» دارای دوره­های مختلفی از جمله مقدماتی، متوسط و پیشرفته می باشد.